Bądź mężczyzną, gdy Ona cię potrzebuje

Kobieta musi móc liczyć na ciebie. Musi czuć, że gdy będzie w sytuacji kryzysowej ty jej nie zawiedziesz, wesprzesz ją. Moi drodzy. Raz zawiedziecie to wiedzcie, że coś się będzie działo.

Kobiety bardzo często, nie mówią wprost, że akurat teraz cię potrzebują. W sytuacji kryzysowej kobieta nawet może nie myśleć o tym, że cię potrzebuje, a nawet myśleć, że sama sobie poradzi i cię nie potrzebuje. Jednak po czasie, gdy wszystko się uspokoi to kobieta zacznie analizować całą sytuację. W jej głowie pojawi się myśl, że nie może na ciebie liczyć/co z ciebie za facet/nie dbasz o nią/nie martwisz się o nią… Nie musi to być świadome. Cały proces może się odbyć w podświadomości a w jego wyniku zostaniesz zakwalifikowany jako niemęski. Dopiero ten komunikat dotrze do jej świadomości. „On nie jest prawdziwym mężczyzną”. Kobieta zacznie tracić zainteresowanie tobą nawet nie wiedząc dlaczego.

Ty musisz sam wiedzieć, że sytuacja wymaga twojej reakcji. Nie mam tu na myśli sytuacji oczywistych w których np. zagrożone jest jej życie, zdrowie czy majątek. Mam tu szczególnie na myśli sytuacje, które wydaję się być błahe lub w twoim mniemaniu nie wymagające twojej reakcji.

Często możesz się spotkać z jej sprzeciwem wobec twojej reakcji na sytuację kryzysową. Ona może cię zniechęcać, odradzać ci, może logicznie próbować perswadować. Może mówić, żebyś czegoś nie robił bo to bez sensu, że szkoda czasu, że masz ważniejsze rzeczy do zrobienia, że to za daleko żeby do niej jechać o tej porze… itp. itd. Pamiętaj! To tylko test! Świadomy bądź nieświadomy, ale test. Jeśli go oblejesz to przegrałeś.

Przykłady:

Coś złego stanie się jej bliskiej osobie np. przyjaciółce. Ona do ciebie dzwoni i o tym mówi. Jest bardzo smutna i przejęta. – Twoim zadaniem jest natychmiastowe udanie się do niej i bycie z nią w tej trudnej sytuacji.

Ona jest chora, ma wysoką temperaturę. Mieszka sama lub ma współlokatorów. Może w pobliżu ktoś jest kto jej pomoże. – Twoim zadaniem jest się nią zająć! Nawet jeśli to grypa i ona stanowczo zabroni ci do niej przychodzić. Masz iść do apteki, do sklepu i obkupić się we wszystko czego jej potrzeba. Masz iść do niej, podać jej leki i ugotować coś dobrego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *