Fajny, normalny i zajebisty w łóżku

Jeśli chcesz wejść z dziewczyną w związek lub jesteś już w związku i chcesz by trwał on w najlepsze przez lata to musisz być Fajny, Normalny i Zajebisty w łóżku ;).  To jest podstawa, którą musisz spełnić by utrzymać znajomość ze zwykłą, przeciętną dziewczyną.

Trzy czynniki bycia kobiecym ideałem

1. Fajny

Musisz być FAJNY. Taki po prostu fajny. Musisz mieć normalne poczucie humoru. Nie jakieś przesycone seksualnością, czy też fobiami rasowymi. Musisz być towarzyski. Nie stronić od ludzi. Musisz się dogadywać z jej znajomymi, rodziną, psem czy kotem. Tak, sympatia do zwierząt jest również bardzo ważna. Powinieneś być otwarty na nowe rzeczy takie jak nowe miejsca, nowe smaki, nowe doznania.

Jak być najfajniejszym facetem pod słońcem napisałem w artykule o tym jak być idealnym facetem.

2. Normalny

Normalny to znaczy normalny. Bez przegięć, wygięć czy „odpałów”. Nie możesz mieć tików, fobii, ataków paniki czy innych problemów tego typu. Nie możesz być facetem zafiksowanym na czymś. Granie na komputerze to nic złego jeśli poświęcasz na to dwie godziny tygodniowo i to w czasie gdy ona wychodzi na ploteczki. Musisz mieć wyczucie, poczucie kiczu, maniery, wiedzieć co wypada a co nie przy niej i wśród innych ludzi. Nie możesz jej zanudzać pierdołami, gdy jesteście dopiero po pierwszej randce. Nie koniecznie ją interesuje, że akurat jedziesz samochodem do klienta naprawić mu komputer. Musisz umieć się zachować przy stole, w teatrze, w sytuacjach krępujących…

Wielu jest takich ludzi, którzy mają problem ze sobą i nie bardzo wiedzą kiedy odpuścić, kiedy zluzować, kiedy coś zrobić, a kiedy nie. Wielu jest takich, którzy dzwonią do kobiety i ględzą o pierdołach, gdy ona akurat szykuje się do pracy. Nie bądź wkurzającym natrętem, burakiem, niechlujem.

3. Zajebisty w łóżku

To jest najbardziej oczywiste, ale dla wielu najtrudniejsze do zrealizowania. Niestety każda kobieto to trochę inaczej rozumie, więc musisz sam do tego dojść co Twoja wybranka lubi. Coś na ten temat znajdziesz w artykule o kobiecych potrzebach oraz w artykule o kobiecej seksualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *