Kiedy ją pocałować

Większość facetów ma z tym problem. Muszę was jednak rozczarować. Tu nie ma dobrej recepty. Sam musisz wiedzieć kiedy jest ten odpowiedni moment. Uważam jednak, że jest on bardzo łatwy do wychwycenia.

Gdy jesteście na pierwszej randce i wszystko idzie świetnie, bawicie się, śmiejecie, dotykacie się to nic nie stoi na przeszkodzie by spróbować. Nie pytać tylko robić to najważniejsza zasada. Gdy nie pozwoli na pocałunek to mówisz coś w stylu „no tak, masz rację, to za wcześnie. Nie wiem co się ze mną dzieje/ Nie wiem co ty ze mną robisz/ Co ty mi dosypałaś do drinka że tak na mnie działasz”. Lub coś podobnego.

Gdy ona pierwsza zaproponuje pocałunek lub poprosi o oto lub sama pierwsza pocałuje to przegrałeś i prawdopodobnie nic z Was nie będzie. Będziesz uradowany tym jaka to Ci się trafiła dziewczyna, ale szybko uśmiech zniknie z Twojej twarzy. Dziewczyna wracając do domu zacznie się dziwnie z tym czuć. Podświadomie i świadomie zacznie czuć jakiś dyskomfort z tego powodu, że to ona wykonała ten krok. Zacznie tracić zainteresowanie tobą. W jej głowie pojawią się myśli typu: „co ja zrobiłam”, „wygłupiłam się”, „ośmieszyłam się”, „może on tego nie chciał”, „może ja się mu nie podobam”, „może jest gejem”, „przecież to facet powinien wykonać ten krok”, „może coś z nim nie tak”, „on się boi kobiet”, „a może on nigdy się nie całował”, „może to jakiś dziwk”, „ale cienias”, a nawet „co za frajer i leszcz”. Lepiej tego uniknąć, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *