Kobieca seksualność

„Kobiecą seksualność ten tylko pozna przed kim kobieta się w pełni otworzy.”

Ewentualnie można przeczytać co tutaj napiszę i liczyć na to, że się nie mylę :P

Kobieca seksualność zdecydowanie się różni od męskiej. Jest to oczywiste dla każdego. Jednak większość mężczyzn ma w tej kwestii błędny pogląd. Uważają oni, iż to facet jest ten zły bo mysli tylko o seksie i ślini się na widok piersi. Według tego poglądu kobiety są dobre, grzeczne i nagradzają faceta seksem, gdy ten sobie na to zasłurzy (wyda na kobietę odpowiednią kwotę). Jest to typowe proste i logiczne myślenie mężczyzn, którzy zostali oszukani i zmanipulowani przez społeczeństwo. Prawda jest zupełnie inna, bardziej skomplikowana, złożona i wielopoziomowa ;) Prawda jest jak kobieta – zmienna i emocjonalna!

Kobiety pragną bardziej!

Kobiety pragną seksu bardziej niż mężczyźni. Tak! Trzeba to przyjąć do wiadomości i pogodzić się raz na zawsze.

Z czego to wynika? No oczywiście głównie z biologii. BIOLOGIA! Jej nie da się oszukać. To kobieta zachodzi w ciążę i ma instynkt macierzyński, który napędzą jej seksualność. To kobieta czerpie z seksu większą przyjemność. Silne pojedyńcze orgazmy, wielokrotne lub jeden bardzo długi trwający kilka-kilkanaście minut. Kobiety to stworzenia seksualne. To ich ciało jest jedną wielką strefą erogenną. To ich popęd nie zanika tuż po spełnieniu jak to się dzieje u nas. Kobieta jest jak gąbka. Nabiera wody, a gdy nadchodzi odpowiedni moment woda wypływa, ale zaraz potem gąbka jest ponownie gotowa na przyjęcie wody i kolejne wyciśnięcie. (To nie ja wymyśliłem to porównanie, ale jest genialne.). To kobiety mają narząd, którego jedynym przeznaczeniem jest seksualna przyjemność!

Istnieją również bardzo ważne aspekty psychologiczne kobiecego popędu. Kobieta potrzebuje seksu by czuć się atrakcyjną, akceptowaną. Kobieta potrzebuje seksu do podnoszenia własnej wartości. Jeżeli facet na nią leci to znaczy, że jest OK. Jeżeli facet zaniedbuje kobietę w związku to ona zaczyna myśleć, że się jemu już nie podoba. Po pewnym czasie zaczyna się rozglądać za innym źródłem uciech…

„Tak jak nasza seksualność skupia się w majtkach to ich płynie przez całe ciało.”

Jaka jest kobieca seksualność

Kobieca seksualność jest pełna sprzeczności, poddawana ciągłej kontroli. Kobieta by chciała ale się boi. Chciałaby, ale nie wypada, co ludzie powiedzą, co mama powie, co tata powie, co babcia powie, co ksiądz powie… Bardzo często kobiety boją się tego co pomyśli facet z którym się spotykają czy nawet są w związku.

Kobiety same nie rozumieją swojej seksualności, boją się jej. Boją się w pełni otworzyć bo nie wiedzą dokąd się posuną. Same się boją swoich pragnień i fantazji. 

Wszystkie te sprzeczności jak łatwo się domyślić wynikają z wychowania, religii i sieczki jaką robi kobieto z mózgu społeczeństwo. Społeczeństwo czyli także faceci. Tak, to my jesteśmy w połowie winni tego jak kobiety muszą się męczyć ze swoją podwójną naturą aniołka i diablicy. Każdy facet, który ma córkę, siostrę lub młodą samotną matkę sam kształtuje właśnie tą pełną zakazów rzeczywistość.

Różni religijni fanatycy i inni seksualni frustraci na wysokich stanowiskach również dokładają swoją część do kobiecej mentalności, do świata ich lęków i obaw.

Trzeba też pamiętać, iż kobiecie obawy przed seksem wynikają z obawy wynikającej z logicznej części psychiki a mianowicie z obawy przed zajściem w ciążę z nieodpowiednim facetem. Aby kobieta chciała uprawiać seks z facetem, który ją podnieca musi mieć zabezpieczone te dwie kwestie: ewentualna ciąża i krytyka społeczeństwa.

Śpiąca królewna

Znaczna część kobiet w ogóle nie zna swojej seksualności. Są to zazwyczaj szare myszki, niesmiałe dziewczęta, dziewice lub kobiety uprawiające słąby seks z zakompleksionym facetem. Przy zgaszonym świetle, zawsze tak samo i bez orgazmu. Są to śpiące królewny, kobiety z uśpioną seksualnością. Ich seksualność nie została jeszcze rozbudzona i drzemie gdzieś tam w niej. Taka kobieta oczywiście odczuwa pociąg do mężczyzn i popęd seksualny. Nie jest on jednak tam silny jak u kobiet które już posmakowały wspaniałych orgazmów. Śpiąca królewna, która jest w związku z facetem zapewne długo w nim nie pozostanie jeśli facet jej nie rozbudzi. Szczęśliwa będzie z facetem, który w swobodny sposób będzie ją  wprowadzał w ten piękny świat.

Merida Waleczna

Kobieta już rozbudzona da ci wszystko czego potrzebujesz. Seks o jakim marzyłeś. Jest jednak jeden warunek. Kobieta będzie na tyle dobrą kochanką na ile jak dobrym kochankiem jesteś ty. Pamiętaj, dobro wraca! :)

Aby w pełni zrozumieć kobietę musisz zrozumieć kobiecą seksualność. Jej aspekty biologiczne oraz społeczne. Pamiętaj jednak, że kluczowa jest również indywidualna seksualność konkretnej kobiety. Najwspanialsze w budowaniu związku jest właśnie to poznawanie siebie nawzajem.

Kobieca seksualność to same sprzeczności co jest powodem wielu frustracji. Rolą mężczyzny jest prostowanie tych niezdrowych przekonań u swojej partnerki.

Więcej szczegółów:

Jak seksualnie uwieść kobietę?

Już wkrótce:

Co podnieca kobiety?

Czy kobiety lubią oral i udziwnienia?

Polecam artykuł:

http://seksualnosc-kobiet.pl/artykuly_1/formatowanie_seksualnosci_u_kobiet

w celu uzupełnienia wiedzy na temat kobiecej seksualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *