Typy kobiet

Czasem przydaje się zaszufladkowanie czegoś by móc łatwiej sobie z tym poradzić. Tak też jest z kobietami.
Aby wiedzieć jak się z nimi obchodzić trzeba sobie uzmysłowić podstawowe różnice między nimi.

W internecie czy w materiałach o uwodzeniu znajdziesz wiele różnych klasyfikacji( podziałów na typy kobiet). Na przykład podział na inwestorki i testerki…

Ja to trochę uproszczę do trzech ogólnych typów kobiet. Taki podział dla mnie jest najbardziej użyteczny.

Podstawowe typy kobiet:

1. Szare myszki

Są zakompleksione, niepewne siebie, nieśmiałe. Nie wychylają się, nie przejmują kontroli. Ubierają się skromnie i tak też się zachowują. Od imprezy wolą pogawędkę z przyjaciółką w kawiarni. Mają problemy ze sobą, w kontaktach z obcymi, ale czasem i z rodziną. Często mają jakieś traumy i problemy z własnym ja. Mają problemy z facetami. Nie wiedzą jak z nimi postępować. Często są naiwne w kontaktach damsko-męskich.

Szare myszki zazwyczaj są „śpiącymi królewnami„, chociaż i rozbudzone szarymi myszkami pozostają. Bardzo często pozostają dziewicami do późnych lat dorosłości (25-letnia dziewica wcale mnie nie dziwi).

Potrzebują faceta, który je powoli i z wyczuciem przeprowadzi przez etap randek, wprowadzi w związek oraz w romantyczny sposób wprowadzi w świat seksu.

Bardzo szybko się zakochują. Są odpowiedzialne, troskliwe i dbające o dom, faceta, rodzinę.

2. Przeciętne

Mają kompleksy, ale nie można ich nazwać zakompleksionymi. Znają swoje mocne i słabe strony, ale nie są w 100% pewne siebie. Balansują na granicy pewności i niepewności. Ich stan zależy od tego: Jaki mają humor. Czy miały ostatnio jakieś sukcesy. Czy miały powodzenie u facetów.

Nie mają większych problemów z własną osobowością lecz mogą mieć problemy z własna fizycznością. Przeciętne na wiecznej diecie to norma. Lubią imprezować od czasu do czasu. Lubią spotkać się z przyjaciółką, ale w większym gronie. Ubierają się ładnie ale nie wyzywająco.

Ich seksualność raczej jest już rozbudzona. Chociaż rzadkością są w kobiety w pełni usatysfakcjonowane swoim życiem seksualnym. Takie kobiety chcą po prostu Fajnego, Normalnego i Zajebistego w łóżku faceta! :)

Często udają twarde, ale gdy im nie wychodzi z facetem to beczą i tupią nóżką. Są trochę mniej emocjonalne od szarych myszek. Nie dają sobie w kaszę dmuchać. Raczej wolą związki partnerskie niż oparte w 100% na facecie.

3. Wyzwolone

Zazwyczaj są pewne siebie, mniej emocjonalne od koleżanek z pozostałych typów, wiedzą czego chcą od życia i od mężczyzn. Wiedzą czego chcą w seksie i się tego nie wstydzą. Potrafią przejąć inicjatywę (w łóżku się czasem zgadzaj ale w życiu nie radzę).

Rzadko wchodzą w stałe związki. Gdy już wchodzą to z idealnym kandydatem. Potrzebują pewnego siebie faceta, który wie co w trawie piszczy. Te starsze potrzebują mężczyzny, a nie chłopca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *